Pergalę Vilniuje skyrė traumuotiems komandos draugams

Šeštadienį Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynėse Vilniuje susitiko vietos „Šviesa“ ir Klaipėdos „Dragūnas“. Pergalę trijų įvarčių skirtumu – 29:26 (16:9) šventė uostamiesčio rankininkai.

Pirmąjį kėlinį demonstravę tvarkingą žaidimą ir gerą gynybą, antrajame kėlinyje į aikštelę klaipėdiečiai išėjo tartum nesavi – darė klaidas ir pražangas. Dragūniečiai šeštadienį per varžybas gavo 4 geltonas korteles, 7 kartus žaidėjai buvo pašalinti dviem minutėms.

„Dragūnui“ 10 įvarčių (2 iš 7 m) pelnė Igoris Kopišinskis, 8 pridėjo Mindaugas Dumčius, 4 – Laurynas Simonavičius, po 2 įmetė Arvydas Bučius, Lukas Simėnas ir Lukas Juškėnas, 1 įmetė Remigijus Vaičikauskas.

„Šviesos“ ekipai 8 įvarčius (3 iš 7 m) įmetė Valdas Drabavičius, po 5 pelnė Tadas Jurelevičius, Lukas Balbierius (2 iš 7 m), 3  – Simas Stankevičius.

„Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas po rungtynių nebuvo patenkintas rezultatu.

„Esame didelėje duobėje. Yra daug įvairių priežasčių, kodėl taip yra – žaidžia jaunimas, esame nepilnos komplektacijos. Jauni žaidėjai spaudžiami rodyti rezultatą, bet kai kuriems gal dar ne laikas. Kažkas komandoje, žaidime yra blogai ir šiandien bandėme išsiaiškinti, kas negerai. Nemanau, kad su Alytumi bus žymiai geresnės rungtynės, bet kad ir kaip yra blogai, pavyko daugmaž sudėlioti žaidimą. Svarbu, kad žaidėjai suprastų, ko iš jų noriu, kodėl yra visi tie šaukimai ir nepasitenkinimas. Tai, kas vyko šiandien antrame kėlinyje, yra visiškai iš fantastikos srities. Neatsimenu, kad būtų toks žaidimas per visą mano karjerą. Kažkokie nelemti ruožai – suklysta vienas žaidėjas, po minutės – kitas, paskui dar trečias padaro kokius nors nepateisinamus sprendimus. Esame visiškai išsiderinę. Noriu palinkėti komandai, kad visi kartu ieškotume išeities iš dabar susidariusios išeities“, – komentavo A. Juškėnas.

„Šviesos“ vyr. treneris Gintaras Paškevičius taip pat teigė turintis pastabų savo žaidėjams, bet kartu juos ir gyrė.

„Esu patenkintas antru kėliniu. Pirmas kėlinys tikrai nepatiko, nes mūsiškiai netikėjo, kad gali su klaipėdiečiais žaisti kaip lygūs su lygiais. Pastabų kaip treneris visada turiu. Visų pirma turi būti kovingumas, taip pat – grėsmė vartams. Nuo sezono pradžios turime problemų su antra linija. Aišku, galime sakyti, kad žaidėjai jauni, bet vis tiek turi būti tikslas įmest įvartį, o ne bėgti nuo vartų“, – sakė G. Paškevičius.

„Dragūno“ vartininkas Aistis Pažemeckas ekipos iškovotus du taškus skyrė traumuotiems komandos draugams: „Pirmasis kėlinys buvo tikrai neblogas, o antrame kėlinyje pasidavėme emocinei kovai, greitam bėgimui, dėl to ir padarėme daug klaidų. Visi minusai šiandien prasidėjo antrame kėlinyje, kai atsipalaidavome, negrįžome į gynybą, aš pats atmušiau mažiau metimų antroje rungtynių pusėje ir taip viskas susidėjo. Pirmame kėlinyje gerai pradėjome, gerai startavome, susikrovėme persvarą ir buvo lengviau žaisti. Prieš rungtynes kalbėjome, kad turime įvykdyti viską, ką tarėmės – paruošti metimai, išpildytos progos, kurias susikuriame. Šios dienos pergalę skiriame savo traumuotiems komandos draugams – Lukui Juriui, Karoliui Bliuvui, Mindaugui Meškauskui.“

Pasibaigus aštuntam lygos ratui lyderių pozicijas užima Alytaus „Almeida-Stronglasas“ ir Klaipėdos „Dragūnas“, kurių sąskaitose po 14 taškų.

Daugiau nuotraukų iš „Šviesos“ ir „Dragūno“ rungtynių rasite ČIA ir ČIA.