„Dragūno-Viesulo“ rankininkėms pergalė vis dar nepasiekiama

Po dviejų savaičių pertraukos atnaujintos Lietuvos moterų rankinio lygos kovos. Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ Vilniuje susigrūmė su vietos LEU „Šviesos-Eglės“ ekipa.

Vilniečių kolektyve pasižymėjo Rasa Mikalonytė (10 įv.), Indrė Norvilytė (6 įv.), Rita Repečkaitė, Viktorija Nadzeikaitė ir Auksė Sviderskienė (po 5 įv.), Laura Lapinskaitė (3 įv.), Luka Jonaitytė (2 įv.), Asta Čižaitė, Laima Pavydytė ir Aleksandra Sidoravičiūtė (po 1 įv.).

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“  komandoje kaip tapo įprasta nesustabdoma buvo Brigita Ivanauskaitė pataikiusi net 17 kartų (6 kartus nuo 7 m žymos), 7 kartus taikliai atakavo Dovilė Mižutytė, 3 – Akvilė Tolvaišaitė, 2 – Deimantė Briedytė, po 1 – Austėja Rimkutė, Roberta Kairytė ir Fausta Abrutytė.

„Favoričių statusas vilnietėms leido nuo pat dvikovos pradžios išsiveržti į priekį ir jos pamažu didindamos spudimą  jau pirmoje susitikimo dalyje sukaupė solidžią 9 įvarčių persvarą. Antrame kėlinyje LEU „Šviesa-Eglė“ septyniukė dar paspaudė ir solidžiai atitolusios rezultatu 30:16 leido sau kiek sumažinti apsukas bei į aikštelę išleisti mažiau rungtyniaujančias žaidėjas, kurioms dar būtina kaupti patirtį tokio rango varžybose. Tuomet uostamiesčio rankininkės, pajutusios varžovių puolimo atoslūgį, pasistengė sumažinti atsilikimą, bet kažkuo nustebinti jau nebespėjo. Vilnietės nugalėjo septyniais įvarčiais. Šios pergalės dėka sostinės atstovės turnyro lentelėje pasivijo Kauno rajono Garliavos klubo atstoves, bet vis dėl to liko trečios. Tai nulėmė neigiamas tarpusavio mačo rezultatas, kuris vyko prieš tris savaites 25:38“,- taip susitikimą apibūdino rungtynių inspektorius Silvijus Kisinas.